29 Ekim 2010 Cuma

TURK TRANSSEKSUEL "EFE BAL" UNLULERI TEHDIT ETTIEfe Bal hayatı, Efe Bal videoları izle, Efe Bal sevgilisi, Efe Bal vikipedi, efe bal kaç yaşında, efe bal kimdir, efe bal nereli, efe bal web sitesi, italya efe bal görüntüleri, italyada transeksüel efe bal, transeks, transeksüel, transeksüel efe bal, transeksüel efe bal görüntüleri, transeksüel efe bal videosu, türk asıllı transeksüel, türk efe bal, türk transeksüel efe bal hakkındaki bilgiler.


Türk transseksüel televizyon programında beraber olduğu ünlülerin isimlerini açıklayabileceğini söyledi.

TÜRK TRAVESTİ EFE BAL'IN RESİMLERİ ::>

İTALYA basının “dünyanın en güzel, en çok kazanan ve en çok arzu edilen transı” olarak lanse ettiği Türk asıllı transseksüel Efe Bal, konuk olarak katılacağı bir televizyon programında beraber olduğu ünlülerin isimlerini açıklayabileceğini söyledi.

İtalya’da güzelliğiyle ünlenen, yaklaşık 10 yıldır Milano’da yaşayan 30 yaşındaki Efe Bal’ın müşterileri arasında kariyer sahibi ve ünlü birçok kişi yer alıyor. Pazarlama mezunu, 4 dil bilen eskort Efe Bal’ın kişisel internet sitesini ayda 200 bin kişi tıklıyor. Yaptığı iş sayesinde küçük çapta bir servet elde ettiğini söyleyen Efe Bal, Lombardia Bölgesi’nde yayın yapan kanallardan Antenna 3 ile gelecek yaza kadar bir anlaşma imzaladı. Kanalda yayınlanan bir programa her hafta konuk yorumcu olarak katılması beklenen Efe Bal, programla ilgili Corriere Della Sera gazetesiyle yaptığı söyleşide, “İsimlerini açıklayıp, bazı ünlü müşterilerimi titreteceğim” dedi.

“Efe-Kocaların Anlatmadıkları-Bir Trans’ın İtirafları” adlı kitabı bu yıl piyasaya çıkan Efe Bal, yaşadıkları şeyleri anlatmayı çok istediğini belirtti. İsimlerini açıklamayı düşündüğü kişilerin kendisine hakaret edip, küçük düşürebileceğini de ifade eden Bal, müşterileri arasında bulunan çok ünlü bir erkeğin cinsel ilişki sırasında jartiyer ve topuklu ayakkabılar giydiğini anlattı.
Efe Bal, Serie A’da oynayan homoseksüel bir futbolcunun da şapka, siyah güneş gözlükleri ve atkıyla kendisini gizleyerek Milano’daki evine gelip, kendisiyle ilişkiye girdiğini öne sürdü.

Esma Çakır - ROMA - DHA

_________________________________________________________

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder